úterý 11. října 2016

Zážitky jsou nejlepší dárky

Kdyby Matylda dostala jako dárek možnost pasení ovcí, tak ji z ohrady nikdo nedostane...


Taky se trápíte vymýšlením dárků pro své blízké? A blížícími se Vánocemi je to aktuálnější a aktuálnější. Já poslední dobou volím zážitky. Ty se Vám totiž nerozbijí, nikdo Vám je nevezme, nikdy je neztratíte a udělají Váš život pěknějším.
Naše Matylda je zvířomil. Ona se opravdu nebojí vůbec žádného zvířete. Focení s ovečkami byl pro ni ten nejlepší dárek a zážitek. A jaké bylo její zklamání, když jsme přijeli a ony byly za ohradníkem a ještě k tomu pod napětím.
Chvilku jsme na sebe koukaly a potom bylo jasno. Matylda prostě do ohrady chce a je jí jedno, jak jí tam dostanu. Neměla bych to nejspíš vůbec psát, ale prostě skončila v ohradě i s ovečkami. Jak je zvyklá od našich známých, kam se jezdí s ovečkami mazlit, chtěla pusinkovat i tyhle. Ale chuďátka ovce byly asi tak vykolejené, že je u nich někdo jiný než ony samy, že před naší pasačkou utíkaly přes celou pastvu.
Matylda je pěkně prohnala, ona sama si zaběhala a rázem z nudného nedělního odpoledne bylo nadlouho to nejzajímavější.
Takže můj tip na závěr: zkuste někdy místo cukrárny nebo průlezaček navštívit nějakou farmu a děti budou skákat radostí.Matylda: Vesta Zara
 Šaty Zara, Punčošky Zara
Kozačky Primigi

1 komentář:

  1. Až bude Maty opět skotačit. Ať přijde v gumacich k nám. Zajdeme za barák k ovečkam ;) koukame na ne z kuchyně ;))

    OdpovědětVymazat