neděle 20. března 2016

Hugo na skok v Holandsku

Ač je to k nevíře, čas letí a Hugo je tady s námi více než tři měsíce. Už je z něho velký kluk. Má 5600 gramů a 60 cm a více vlasů než jeho máma. Kouká na mě více jedním okem jakoby už teď věděl, na co ty ženské dostane. Při přemýšlení o čem budu dnes psát, přišla na mě nějaká "nostalgická"...

Než se Hugo narodil, tak jsem často přemýšlela, jaké to bude. Jestli zvládnu dělit čas mezi obě děti stejně, jestli je budu mít stejně ráda. Hned narozením Huga se ukázalo, že to byly naprosto zbytečné obavy, protože má láska se akorát znásobila.
Co mě ale udivuje a co jsem nečekala? Láska ke každému z nich je úplně jiná. Matylda je prostě "první" (jako prvorozená) a vždycky první zůstane. (Zvláštní že?) A Hugo je kluk. (To taky není nic nového.) Teď  jako máma k Hugovi cítím trochu jinou lásku než k Matyldě. Není o nic víc menší nebo větší, ale je prostě jiná.

Jsem ráda, že máme z každého "druhu" po jednom kousku. Život je hned nějak pestřejší a to mohu říct i o našem dětském šatníku. Díky Hugovi jsem začala hledat nevšední kousky. Ptáte se proč ne i u Matyldy? Pro holčičky je všude tolik krásných věcí a nabídka je opravdu široká.  Ale když chcete pěkně a zajímavě obléknout kluka, už je to trochu horší.
Naštěstí jsem narazila na slovenský obchůdek Alice&Alice, který nevšedními a originálními kousky přetéká. Navíc, myšlenka zásobit dětské skříně kvalitními materiály a podpořit  tzv."slow fashion," je v dnešní uspěchané době moc fajn.

K Hugovým vychytaným botičkám, které jsem Vám přestavila nedávno (link na článek zde), přibyl úžasný komplet holandské firmy Gray Label. A co je u Alice&Alice samozřejmostí? Baliček přišel zabalen v krásné krabici a mě se rozsvítila očička. Nevím jak Vy, ale já miluji tyhle balíčky. Hned na první pohled udělají radost a Vy vidíte, že je někdo balil s velkou pečlivostí a láskou. 
Hugo se stal pravým "testerem" a šlo se na věc. Materiál je tak příjemný, že při svlékání se začal vztekat a nechtěl se oblečku vzdát. Zapínání vzadu je pohoda hlavně pro tatínky, kteří bojují s tím, že jim nevycházejí cvočky (tady se fakt nespletou). A co oceňuji já? Že je v něm prostě k sežrání a jak já říkám- mačkací!

Protože můj výběr málokdy zůstane jen u jedné položky, přihodila jsem ještě kartičky Wee Gallery. Ale o kartičkách více příště. 


Komplet GRAY LABEL - Alice&Alice
Kartičky Wee Gallery- Alice&Alice

http://www.gray-label.com/

1 komentář: