pátek 18. září 2015

Kolekce LINDEX podzim/zima už naplnila regály a já musím jen tleskat!!!Teď tolik moderní indiánské kousky nebudou chybět ve skříni ani naší Matyldě. A to ještě určitě něco přiberem. Jen škoda, že indiánská čelenka nebyla a není k sehnání!Tentokrát jsem zabrousila i do většího klučičího pro pár kousků k narozeninám Matyldinému kamarádovi.
Milé mámy, 
věci už snad ani nemusím komentovat, protože jsem opravdu nevěděla co dřív.
Naštěstí u mě ještě nepropukla ta pravá nakupovací mánie pro Huga.

Co mi ovšem neuniklo, je velká podoba s námi milovanou dánskou značkou Pomp de Lux. Vypadá to, jakoby Lindex návrháři přešili čtvrtku Pompu nebo naopak. Nicméně toto se děje nejen u značek jako např. Lindex,  ale teď už skoro všude a asi tomu zabránit tak docela nejde. Kvalita oblečení vypadá dobře, což se poslední dobou bohužel nedá říct u Pompu.

 -------------------------------------------------
A pár zajímavostí na závěr:
Firma Lindex vznikla v roce 1954 ve Švédsku a zaměřovala se na spodní prádlo. První obchod mimo Švédko otevřeli v roce 1969 v Norsku. Dětské oblečení prodává od roku 1985.

Jejich oděvy obsahují organická vlákna a jsou v souladu s certifikátem GOTS, dokládajícím dodržování sociálních a ekologických kritérií při textilní výrobě.

  

Určitě se zajděte do Lindex kouknout nebo můžete objednávat přímo ze stránek  http://www.lindex.com/cz/. 

Žádné komentáře:

Okomentovat